Arkady Wrocławskie,
Powstańców Śląskich 2-4,
II piętro biurowca

Godziny otwarcia
pn–pt. 8:00–20:00

Procedury sanitarne

Procedury Sanitarne obowiązujące podczas Pandemii

Wszystkie wizyty będą potwierdzane telefonicznie przez recepcję. Podczas rozmowy z opiekunem pacjenta będzie przeprowadzany krótki wywiad epidemiologiczny.

Prosimy o punktualne stawianie się na wyznaczone godziny wizyt. Prosimy nie przychodzić przed ustalonym czasem.

Pacjentów zgłaszających się do Kliniki obowiązuje ‒ zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia z dnia 9 kwietnia 2020 r. ‒ zastosowanie środków ochrony osobistej, tj. własnych maseczek przykrywających usta oraz nos.

Prosimy pacjentów o zgłaszanie się do Kasyna Betsson bez osób towarzyszących. Pacjentom poniżej 18 r.ż. może towarzyszyć tylko jeden rodzic lub opiekun prawny.

Informujemy, że do Kliniki będą przyjmowani tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, katar, ból głowy, zaburzenia węchu, smaku).

Każdy pacjent przed wejściem do gabinetu lekarskiego będzie poddany bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała, następnie będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk w wyznaczonym do tego stanowisku oraz do wypełnienia oświadczenia dotyczącego obecnego stanu zdrowia i ewentualnego kontaktu z osobą zakażoną wirusem COVID-19 lub podejrzaną o zakażenie, a także do podpisania świadomej zgody na zabieg medyczny w okresie epidemii.

Prosimy o ograniczenie ilości rzeczy osobistych i ozdób (apaszek, biżuterii, zegarków itp.).